Hakkımızda

Mersin ili Erdemli ilçesinde siz müşterilerine hizmet sunan Sabah Elektrik Avize isimli işletmemiz her zaman güvenli, görsel güzelliğe sahip, kaliteli ve kullanışlı bir hizmet sunarak müşterilerinin takdir ve memnuniyetlerini kazanmaktadır. İşletme olarak bünyemizde her insanın zevkine uygun olacak şekilde avize çeşidi bulunmaktadır. Bünyemizde bulunan avize çeşitlerimiz kadınların her zaman ilgisini fazlası ile çekmekte ve onları büyülemektedir.

İşletmemiz bünyesinde çalışanlarımız siz müşterilerimize profesyonel olarak hizmet sunmakta ve evlerinizin oda ve salon ölçümlerine göre avize çeşitlerini sizlere sunmaktadırlar. Küçük odalara büyük avize aldığınız zaman hoş bir görüntü ortaya çıkmayacağından ölçümlere göre hareket etmek en mantıklısı olacaktır.

İşletme olarak sizlere sunduğumuz avize hizmeti uzun süreler boyunca garantimiz altında yer almakta ve belli süreler arasında yaşanacak tüm sorunlar işletmemiz tarafından ücretsiz bir şekilde onarılacaktır. Ayrıca avizelerimiz en kaliteli malzemelerden üretilmekte ve uzun ömürlü bir kullanım süresi sunmaktadır. İşletme olarak tüm avizelerin montaj işlemleri tecrübeli çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Satın aldığınız avizeler kendi araçlarımız ile adreslerinize getirilmekte ve teslimatı yapılmaktadır. Adreslerinize gelen avizeler evinizde hoşunuza gitmediği zaman değişimlerini yapabilme imkanına sahip olduğunu belirtmek isteriz.

Sizlerin de evlerinin çok daha şık görünmesini sağlayacak bir hizmete ihtiyacınız var ise eğer Mersin avize sektöründe hizmet veren işletmemize gelerek birbirinden güzel avizelerimiz arasından kendi zevkinize uygun olanını seçme imkanına sahip olabilirsiniz.

 

Öne Çıkarılanlar

Erdemli Aydınlatma Sistemleri

İş ya da sosyal hayatımızda önemli bir yere sahip olan aydınlatma sistemleri akla gelebilecek olan her türl

Erdemli Elektrik İşleri

Elektrik tesisatı, bir endüstriyel tesis, konut, alışveriş merkezi, ibadethane, sin

Erdemli Elektrik Pano Kurulumu ve Montajı

Pano(tablo),elektrik sisteminin dağıtımının yapıldığı üzerinde kumanda devreleri, ölçü ve korum

Yorumlar